Art Lapa Hotel

Belangrijkste voorzieningen

  • Wi-Fi

  • 24-uurs zorg

  • Spa en ontspanning

  • Airconditioning

  • Geen dieren toegestaan

Locatie

    Het comfortabele Art Lapa Hotel Rio de Janeiro is gelegen binnen 2 km van de Pier Mauá en op wandelafstand van slechts 10 minuten van het Passeio Público.

    Het hotel met 36 kamers is gesitueerd ongeveer 1 km verwijderd van het Cultureel Centrum van Brazilië en biedt ook toegang tot sportgelegenheden zoals het Sambódromo van Marquês de Sapucaí op 2,1 km verderop. Dit hotel is gelegen op loopafstand van slechts 6 minuten van Cathedral of Rio de Janeiro en op een klein stukje lopen van Carioca metrostation. Het Aquaduct van Carioca bevindt zich op amper 250 meter van Art Lapa Rio de Janeiro. Het vliegveld Santos Dumont ligt op 5 km van deze accommodatie en Estação D Pedro II Central treinstation is op 15 minuten wandelen vandaan.

    De allergievrije kamers hebben een flatscreen TV met satellietzenders, evenals voorzieningen zoals airconditioning. In de badkamers vindt u een apart toilet en een douche. Een apart toilet en een douche zijn aanwezig in de privébadkamers, samen met een haardroger en handdoeken.

    Bij Rio Scenarium kunt u Zuid-Amerikaanse gerechten proeven, bovendien is het in de buurt van Art Lapa Hotel.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 12:00

    Kameropties bij Art Lapa Hotel Rio de Janeiro

    De allergievrije kamers hebben een flatscreen TV met satellietzenders, evenals voorzieningen zoals airconditioning. In de badkamers vindt u een apart toilet en een douche. Een apart toilet en een douche zijn aanwezig in de privébadkamers, samen met een haardroger en handdoeken.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Art Lapa Hotel Rio de Janeiro Kamer foto Art Lapa Hotel Rio de Janeiro Toiletten foto
    Standaard Kamer met een Queen Size Bed

    Grootte: 15 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Art Lapa Hotel Rio de Janeiro Kamer foto Art Lapa Hotel Rio de Janeiro Kamer foto Art Lapa Hotel Rio de Janeiro Bedden foto Art Lapa Hotel Rio de Janeiro Kamer foto Art Lapa Hotel Rio de Janeiro Toiletten foto
    Superior Kamer met een Queen Size Bed

    Grootte: 23 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Art Lapa Hotel Rio de Janeiro Kamer foto Art Lapa Hotel Rio de Janeiro Kamer foto Art Lapa Hotel Rio de Janeiro Bedden foto Art Lapa Hotel Rio de Janeiro Kamer foto Art Lapa Hotel Rio de Janeiro Toiletten foto
    Economy Kamer met een Queen Size Bed

    Grootte: 14 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Art Lapa Hotel Rio de Janeiro Kamer foto Art Lapa Hotel Rio de Janeiro Kamer foto Art Lapa Hotel Rio de Janeiro Kamer foto Art Lapa Hotel Rio de Janeiro Toiletten foto
    Superior Driepersoonskamer

    Grootte: 23 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Art Lapa Hotel Rio de Janeiro Buitenkant foto Art Lapa Hotel Rio de Janeiro Bedden foto Art Lapa Hotel Rio de Janeiro Mensen foto Art Lapa Hotel Rio de Janeiro Kamer foto Art Lapa Hotel Rio de Janeiro Kamer foto Art Lapa Hotel Rio de Janeiro Kamer foto Art Lapa Hotel Rio de Janeiro Toiletten foto
    Junior Suite

    Grootte: 26 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Art Lapa Hotel Rio de Janeiro Kamer foto Art Lapa Hotel Rio de Janeiro Kamer foto Art Lapa Hotel Rio de Janeiro Faciliteiten foto Art Lapa Hotel Rio de Janeiro Interieur foto Art Lapa Hotel Rio de Janeiro Toiletten foto
    Executive Suite met een King Size Bed

    Grootte: 28 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Art Lapa Hotel Rio de Janeiro

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Art Lapa Hotel Rio de Janeiro

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Art Lapa Hotel Rio de Janeiro